• Свеж
Розова кожа една велурска надворешна еластична лента балетски чевли жени

Розова кожа една велурска надворешна еластична лента балетски чевли жени

DEN 591.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прекрасните женски балерина чевли од класата за танцување ќе изгледаат толку убаво. Прекрасните розови кожни класични балетски чевли имаат детали за влечење, еластична лента и еднократна надворешна плоча. Willе настапите елегантни и мавтачки танцувачки потези, облечени во овие слатки чевли. Прекрасните женски балерина чевли од класата за танцување ќе изгледаат толку убаво. Прекрасна розова кожа класични балетски чевли. Детали за влечење, еластична лента. Едно парче велур од надворешната страна. Големината се заснова на американските стандарди за големина на чевли. Контактирајте нè ако имате какви било прашања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.