• Свеж
Начин да се слави торбата со чај

Начин да се слави торбата со чај

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Користете начин да славите торби за третирање на чаши како торби со бонбони, торби за храна, торби со сапун или за која било мала ставка. Тие се совршени за забавни услуги за родендени и повеќе. Начин на славење на торби за третирање, 20pk : кеси за пластика за третман. Забавна боја. Совршено за забави за забави. Вклучува врски за пресврт за затворање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

20-9508-00-Нсф Собранието Фарови Лево Возачот ЛХ Халоген за ЏИП ЧИРОКИ Одговара изберете: ЏИП ЧИРОКИ ТРАИЛХОК

Пакет Вклучуваатстик Собрание На Халогени Фарови Од Левата Страна За Џип Чироки 20142015 Модели х 1итем Опи�

DEN 1599.84

Изградено Каскадно Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик од 16 Унци со Капак Отпорен на Истекување, флоз, Зелена Боја

ИЗОЛИРАНА : конструкцијата со двојни ѕидови, запечатена со вакуум ги одржува пијалоците ладни до 24 часа

DEN 2.67