• Свеж
Ринхорнс нитро боксерски ракавици

Ринхорнс нитро боксерски ракавици

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ринхорнс нитро боксерски ракавици : експлозивни нараквици! Идеално за редовна пракса на бокс, нараквиците на ринхорнс нитро боксот обезбедуваат оптимална удобност благодарение на нивната анатомска форма, совршено прилагодена на раката. Тоа ќе ја подобри вашата сила и моќта на вашите штрајкови. Притиснете ги вашите граници и секогаш станете помоќни. Ринхорнс нитро боксерски ракавици - бели - 8 -унца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.