• Свеж
Womenените мека плута перниче со нозе ПУ кожа двојна лента за лизгање сандали

Womenените мека плута перниче со нозе ПУ кожа двојна лента за лизгање сандали

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Мекиот плута со слајд со нозе, двојно лента, шандал, е оној од летото и одморот на основната мода. Тој е модерен, трендовски, урбан, модерен и убав дизајн кој е погоден за секојдневна и обична облека. Исто така, неговата мека плутачка нога што ќе се обликува до формата на стапалото кога носи и мала тежина обезбедува голема удобност. Двоен прилагодлива лента за токи и ѓон што не се лизга е исто така одлични карактеристики на сандалите. Различни избор на боја е плус : кајсија, црна, кафеава, темно црвена, златна, сребрена, бела, пу -црвена, пу -кафеава, пун зелена, ПУ портокалова. Предупредување за топлина : Корк и ЕВА можат да бидат оштетени со изложеност на концентрирана топлина. Не оставајте на директна сончева светлина или во топли автомобили. Ако обувките стануваат влажни, оставете да се исуши воздухот. Не нанесувајте директна топлина. Womenените мека плута перниче со подножје со двојна лента со двојна лента за лизгање (премиум Пу портокал/ 8).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.