• Свеж
Пар на крадци Машки за суперфит на магацини на куќички, 2-пакувања, големини S-3XL

Пар на крадци Машки за суперфит на магацини на куќички, 2-пакувања, големини S-3XL

DEN 399.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Superfit Boxer Browns од пар крадци комбинираат лесна ткаенина за истегнување на мрежи со инженерско вклопување за незаменлива удобност. Овие боксерски брифи, кои доаѓаат во удобен дво-пакет, се одликуваат со вклопување во престој, лет со лесен пристап, мазни рамни шевови и лента за половината без ролна. Деновите без одвраќање, лесни денови се конечно тука. Материјал : 85% полиамид/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 брифи за боксер. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : низок профил, нуди целосна покриеност. Затворање : стил на влечење; Еластична половината без ролна за дополнителна удобност. Карактеристики : мазни, рамни шевови; Лесен пристап за летање; Дизајн на останување. Машки суперфити на магацини на куќички на боксери од пар крадци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дорман 928-Комплет За Черупка За Стабилизатор На Суспензија За Специфични Модели на CADILLAC Chevrolet gmc одговара избери:

Овој комплет за черупка за стабилизатор на суспензијата е прецизно дизајниран и ригорозно тестиран за �

DEN 3.00

Колекција На Чилтон Едно-Светло Нов Традиционален Текстуриран Црн Гравиран Опал Стакло Надворешен Ѕид Фенер

Создадете модерен впечаток од традиционална силуета со светло за фенер на отворено од Колекцијата Чилт

DEN 713.92