• Свеж
Lените влечки пријатни слајдови на отворени пети Нејасните папучи од пена од пена со лак

Lените влечки пријатни слајдови на отворени пети Нејасните папучи од пена од пена со лак

DEN 207.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Леопард печати отворени папучи за жени, пријатни кадифни влечки за жени, топли удобни отворени пети чевли меки кадифен руно куќа затворено на отворено чевли Тери Хаус - совршен избор за освежување папучи стилски и уникатен. Висока густина меморија за меморија од пена од густина на пена од пена со шок-апсорпција Ева и поддршка од пени ви даваат уникатно меко чувство. Најдобар подарок за да го искажете вашиот Loveideal за пролет, лето, есен и зима. Одличен подарок за девојка пријателка, сопруга, мајка, ќерка, сестра, соработници или вашите најблиски. Овие фенси влечки ќе бидат големо изненадување за нив. Лесни карпел влечки се изработени од високо квалитетни материјали со одлична занаетчиство. Тие се машини што се мијат и ќе останат свежи како нови по безброј циклуси на миење. Совршено вклопување) мала - големина 6 Medium - големина 7large - големина 8x -голем - големина 9xx -large - големина 10 удобни влечки за жени : ќе се чувствувате како да шетате по меки перници. Овие влечки во куќата имаат перница за меморија од пена, дизајн со отворен пети и нејасна кадифен ткаенина што ќе ви ги задржи нозете пријатни и дише без потење . густ и анти-лизгачки ѓон : дебелите стапала за подлога ги прават многу стабилни за да влезат, Ева Outlod со брановидна текстура ви нуди заштита против лизгање, секој чекор е стабилен. Погодно за употреба на затворено и надворешноста на отворено . Совршен избор на подароци : Стилски дизајн на леопард и дизајн на лак, достапен во разни бои и големини, совршен за жени од сите возрасти и начин на живот. Тех, фенси папучи се одлични за да ги опуштите нозете дома, или да ја проверите поштата, да шетате низ задниот двор, исто така ќе биде совршен избор за семејство, пријатели или подароци за празници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Време на празник Прелитни предводени светла за промена на бојата, вештачко новогодишно елка на Кенеди, 7,5 '

Време на одмор Целосната и бујна 7,5 'предосветлена вештачка новогодишна елка на Кенеди е совршен додато�

DEN 0.67

Tupleple Industries Flamingo користејќи ретро телефонски образложени цвеќиња, графичка уметничка галерија завиткана од платно

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 3.00

Безбедност на базенот за вода во вода, се вклопува во 20 '42', Централен панел за одвод, UL класифициран до ASTM F1346

Покривот за безбедност на базенот во рамките на правоаголникот на водата, се произведува во придржувањ�

DEN 1119.84