• Свеж
Меј Тркалезна Ретро Масичка За Кафе Од Средината На Векот, Светло Дабово Црно

Меј Тркалезна Ретро Масичка За Кафе Од Средината На Векот, Светло Дабово Црно

DEN 2559.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Стручно изработена, оваа современа масичка носи просветленаesетика во секоја дневна соба со мирни чисти линии. Неговиот експанзивен кружен врв е поврзан со витките, нежно закривени нозе што ја коваат неговата железна основа за модерен минималистички стил. Меј е популарен избор меѓу врвните трендовски дизајнери на ентериер. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Не е потребно собрание. Точка Димензии : 31 во. В х 31 во. Д х 13.4 во. Х. Тежина Капацитет : 100 фунти. Висина на ногата : 12 во. Додатоци во фотографијата не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.