• Свеж
Ватирање Не, Лизга Винил Дефиниција Листови, 8-1 2 11

Ватирање Не, Лизга Винил Дефиниција Листови, 8-1 2 11

DEN 1427.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дриц Ватиран Шаблон лист 8.5" х 11 " Нелизгачки Винил 6pc-нелизгачки винил со четири листови означени во .25" мрежа и два обични листови. Изработен од мат готов винил кој нема да се протега, кине, расцепува, искривува или намалува. Лесно се сече со ножици за домаќинство. Дриц Ватиран Шаблон лист 8, 5х11 " Нс Винил 6пц.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.