• Свеж
Обединети ткајачи на Америка ложа карирана килим, 1,83 '2,67'

Обединети ткајачи на Америка ложа карирана килим, 1,83 '2,67'

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Никогаш порано не сте виделе килим со ложа. Длабоки, богати резби во кадифен, густ куп создаваат луксузен високо-низок ефект, загревајќи го просторот на вашата кабина за дневник или повлекување на езерото. Со повеќе бои, обрасци и теми што треба да изберете, нема да имате проблем да пронајдете совршен килим за да одговара на постојниот декор. Внимателно рачно врежано во Турција од траен олефин, можете да го почувствувате квалитетот под нозете, а вие и вашите гости ќе уживате во овој килим со години по години. Висина на високо-ниско куп за димензија и движење. Дополнителен кадифен куп за додадена мекост. Намалена моќ во Турција од олефин, давајќи издржливост и сила. Достапно во повеќе бои и големини. Вакуум редовно без Beater Bar. Рака издлабена за примамлива жалба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дорман 928-Комплет За Черупка За Стабилизатор На Суспензија За Специфични Модели на CADILLAC Chevrolet gmc одговара избери:

Овој комплет за черупка за стабилизатор на суспензијата е прецизно дизајниран и ригорозно тестиран за �

DEN 3.00