• Свеж
Впечатоци Панола Плетенка Јута Затворен Простор Килим

Впечатоци Панола Плетенка Јута Затворен Простор Килим

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подигнете го изгледот на секоја просторија со Тепихот Во Затворен Простор Панола. Изработен од квалификувани занаетчии, овој рачно ткаен тепих е изработен од 100% Јута и без напор ќе се координира со какви било преодни, модерни и рустикални декори. Овој реверзибилен тепих ги прави опциите за украсување бесконечни благодарение на неговиот современ и разноврсен дизајн. Земјената, природна боја на јута е нагласена со раб што цвета за да додаде рафиниран минимализам и текстура додека беспрекорно се меша со различни ентериери. Сет Вклучува : Еден (1) Површина Килим. Материјал : 100% Природен Јута. Бои : Црна, Чоколада, Јаглен, Темносина, Природна, Виолетова. Шема : Плетенка, Рамно ткаење. Тежина : Н / А. Квалитет : Уникатниот испреплетен дизајн работи добро со повеќе ентериери. Идеален за внатрешни простории со голем сообраќај како дневни соби, спални соби и ходници. Стил : Секојдневен, Крајбрежен, Модерен, Еклектичен, Преоден, Рустикален. Нега : редовно Вакуумирајте за да спречите поставување прашина и трошки во влакната. Избегнувајте континуирано изложување на сончева светлина. Свртете од време на време за изедначување на абењето. Килимите се отпорни на дамки, мувла и мувла. Место чиста за најдобри резултати. Димензии : 2' x 3' е 2' широк x 3' долг, 2' 6" x 8' е 2' 6" широк x 8' долг, 2' 6" x 12' е 2' 6" широк x 12' долг, 3' x 5' е 3' широк x 5' долг, 4' x 6' е 4' широк x 6' долг, 5' x 8' е 5' широк x 8' долг, 6' x 9' е 6' широк x 9' долг, 8' x 10' е 8' широк x 10' долг, 9' х 12' е 9' широк х 12' долг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дмкпв Платформа Пета Сандали За Жени Партија Желе Чевли За Деца Дете Марија Џејн Сандали Жени Пета Сандала Бела 2

Буци Сандали Со Потпетици На Платформа За Женски Партиски Косплеј Желе Чевли За Деца Мало Дете Мери Јап�

DEN 271.84

Посебен Случај За Samsung Galaxy S плус-Прилагодено Ултра Тенок Тенок Тврд Црн Пластичен Капак-Расипан Милениум-Црвен И Бел

Ова куќиште За ултратенка тврда пластична обвивка Samsung Galaxy S9 ПЛУС Со Различна Обвивка ги покрива грбот и

DEN 2.67

метал бадминтон клуч синџир три-димензионални бадминтон турнир клуч синџир приврзок спорт спорт симпатична приврзок

Карактеристики : Едноставен и едноставен дизајн; синџир на клучеви полиран преку ригорозен процес; доба

DEN 319.84