• Свеж
Contigo 20OZ AUTOSEAL Кортни Деца & Tweens Шише Со Вода, Cerulean

Contigo 20OZ AUTOSEAL Кортни Деца & Tweens Шише Со Вода, Cerulean

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

CONTIGO 20 OZ Autoseal Cortney Kids & Tweens Шише Со Вода, Cerulean е шише со вода отпорна на истурање што му овозможува на вашето дете да пие со едната рака и да пишува текст со другата. Тие можат да го прицврстат на нивниот ранец и да бидат во движење цел ден. Значи, никој не мора да се грижи за уништување на домашните задачи или – здив – нивниот телефон! ЦИЛ (се гледаме подоцна) се истура. Contigo 20 OZ AUTOSEAL Cortney Kids & Tweens Шише Со Вода, Cerulean Нашите Капаци Се Запечатени-технологијата НА АВТОСЕАЛ е доказ за истекување и истурање (Да, постои разлика!). Подарете Рачно Лесно пиење со една рака со притискање на копче. Писклив Чист - лесен чист капак целосно се отвора за дополнително пискливо чистење без одделни делови за раздвојување или погрешно поставување. Заклучете го - автоматско заклучување на копчето за дополнителен мир на умот. Почисто пиење-заштитниот капак на изливот ја задржува грубата нечистотија и бактерии. Носете прицврстувачи на рачката на рачката на кеси, опрема, клучеви и многу повеќе. Совршено Вклопување-Одговара на повеќето држачи за чаши за автомобили. Исчисти-Врвот решетката машина за миење садови безбедно капакот и телото.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Гумамии Комерцијални производи Структурна пена со навалување на пена, правоаголен, капацитет на ЛБ, црна

Колички минимално одржување Се вклопува без напор на лифтовите за услуги Достапно е опционален куполен

DEN 639.84

Stuple Industries Kiwi Bird Jogging вежба за вежбање патики илустрација графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 0.67