• Свеж
Classе женски удобност широко теле класично возење по багажникот

Classе женски удобност широко теле класично возење по багажникот

DEN 716.64

Од стоката
Достапно е за нарачката

Влезете во трендовски багажник за возење со широко чистење на теле од кајаја од страна на Brinley Co. Овој багажник има материјал за велур, бадем пети и високо-низок дизајн. Loveе сакате како овој багажник е дел од нашата удобна линија и има пошироко теле, а акцентот на ток на коњи за чевли го комплетира овој уникатен багажник. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 1/2 инчи. Обем на теле : 16 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Овордтанк Директна Нога Широка Нога Обични Панталони За Жени Печатење Со Џебови Еластична Лабава Панталона

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Б Рачно Перењ�

DEN 504.96

Кошмарот на Дизни Тим Бартон Пред Божиќ - Да Живее Ѕидниот Постер Од Кралот На Тиквата Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Ова Трендови Меѓународниот Дизни Тим Бартон Кошмарот Пред БожиќДа Живее Ѕидниот Постер Од Кралот На Ти�

DEN 3.33

Авамо Атлетик Дуксер Дуксер За Жени Блок Со Долги Ракави Со Качулка Пуловер Со Целосен Патент Јакна Со Џеб Зелена А 2ХЛ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери, Врвови Со Пуловер Со Качулка со Долги Рака�

DEN 2.00