• Свеж
Боб Дејл 30-9-473tflw фиттер нараквици Сплит кукавид наредени Thinsulate C Blue Gold

Боб Дејл 30-9-473tflw фиттер нараквици Сплит кукавид наредени Thinsulate C Blue Gold

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сплит кожни ракавици за работа нудат сила и издржливост на тешка должност. Тие се ефикасни, дишат и обезбедуваат одлична отпорност на абразија. Grиво кожни нараквици за фиттер; индустриско одделение од кожа од зрна, памук за дишење/платно назад; обвивка за палма од руно; палма за палма.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Едиодпох Тенк Блузи За Жени Против Вратот Свила Лето Сатен Блуза Без Ракави Основни Камизола Кошули Кафеава М

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

DEN 271.84

Алуеу женски обични чевли Женски Дами Мода Секојдневен Разноврсен Удобно Платно Рамни Секојдневни Чевли

Големина : 36 Должина На Стапалото : 232см / 91.34" ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 САД : 5.5 Големина : 37 Должина На Ста�

DEN 351.84