• Свеж
Без граници јуниори плус големина графичко руно џогерски панталони

Без граници јуниори плус големина графичко руно џогерски панталони

DEN 271.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Чувајте пријатно, изгледајте кул .. тоа е нашето мото за сезоната. Направете ги и двајцата без граници џогери од руно. Модерна класика благодарение на удобните акценти, супер-меки акценти на руно и ултра-колк, спарете ги овие џогери со јасен мета, вашите омилени клоци и сте подготвени за забава. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Заштитена нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 29 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Акценти на лепенка; Опремени манжетни. Панталони со џогирање на руно со закрпи за плус големина јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Левмја Женски Широки Панталони За Нозе Плус Клиренс Лежерни Еластични Лабави Прави Панталони Трендовски Панталони

€ Прилика }Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Секојдневна Облека, Салон, �

DEN 319.84

Верпетридура Мултифункционално Сликарство Сенка За Очи Помошен Артефакт Маскара Сликарство Ајлајнер Силиконски Трепки

Користете Методпоставете ја големата страна лесно на очниот капак за да помогнете во четкањето на горн�

DEN 207.84

Женски Летни Обични В - Вратот Печатени Без Ракави Лабава Маица Резервоарот Блузи во неформални ситуации

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

DEN 2.67