• Свеж
Aukfa Една единечна врата за блендата тенок бања кабинет кабинет Организатор за складирање на агол, модерен шкаф на врата со прегради, мала конзола табела за влез, 12,6 L

Aukfa Една единечна врата за блендата тенок бања кабинет кабинет Организатор за складирање на агол, модерен шкаф на врата со

DEN 1199.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совршен додаток на кој било простор за живеење : класична бела завршница во комбинација со чисти линии и метални влечења, со што овој кабинет за бања е едноставен и елегантен; Willе ја надополни скоро секоја шема на бои или стил на декор Белешка : - Ве молиме, не користете електрични вежби за време на склопувањето во случај на оштетување на деловите. Параметри : - Димензии : 12,6 x 11.81 x 34,25 инчи (L x W x H) - Боја : Бела - Материјал : MDF - Големина на пакетот : 37 x 14,18 x 4,33 инчи - Нето тежина : 18,74 lb - бруто тежина : 20,94 lb Список за испорака : - 1 x Кабинет за складирање - 1 x Упатства - 1 x Додатоци торба (не вклучуваат шрафцигер и чекан) лесен за чистење : Направено од MDF и обложена со мазна бела боја, овој организатор на кабинетот за бања совршено се вклопува во вашата бања и е Супер лесен за заштеда на просторот за нега со голем капацитет за складирање : тенок кабинет за бања Аголен единица со големина 12,6 "l x 11.81 " w x 34,25 "h прави целосна употреба на ограничен простор; обилен простор за складирање обезбеден од фиока и единечна врата за бленда шкаф со 2 оддели за борба против ставање за безбедна употреба : Безбеден организатор на кабинетот за бања на wallидот со вклучени фитинзи за борба против тежините што ги добивате : бел кабинет што позајмува дополнително складирање и воздух со софистицираност во вашата бања, плус илустрирани упатства и илустрирани упатства и илустрирани упатства и Етикетирани делови за да ве водат преку склопот чекор по чекор Информации за производи Главен материјал : МДФ Димензии на производот Собрани должина (внатре) : 12.60 Собрани ширина (внатре) : 11.81 Собрана висина (внатре) : 34,25 тежина (lbs) : 18,74 пакет пакет Должина на големината (внатре) : 12,60 ширина (ин.) : 11.81 Висина (внатре) : 34,25 тежина (lbs) : 20,94 aukfa Една единечна врата за блендата тенок бања кабинет кабинет Организатор за складирање на агол, модерен шкаф на врата со 2 прегради, мал Табела за конзола за влез, 12,6 "L x 11.81" W x 34.25 "H, бело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.