• Свеж
Без граници јуниори врзаат предно капаче на ракав селанска блуза

Без граници јуниори врзаат предно капаче на ракав селанска блуза

DEN 431.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лесен, воздушен и подготвен за карпа! Ниту еден селанец на ракав за капа на границите нема трендовски вратоврска пред и е толку лесен за носење! Спарете го со фармерки со високи половини или панталони со широки нозе и направете стилска изјава. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. копчето надолу. Кратки ракави на капа. Вратоврска пред; Гауза текстура. 82% полиестер/17% BCI памук/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Врза на селанец за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.