• Свеж
Авенија Мелроус Авенија во Лос Анџелес ФАУ РАФИЈА БЛОФИЈА БЛОК СВЕТСКИ СЛОБОДНИЦИ

Авенија Мелроус Авенија во Лос Анџелес ФАУ РАФИЈА БЛОФИЈА БЛОК СВЕТСКИ СЛОБОДНИЦИ

DEN 719.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Излезете во стил со овие флертни блок -потпетици лизгачки сандали од Мелроус Авенија Лос Анџелес. Чевли за чевли во топлото време, овие сандали додаваат полирана завршница на шорцеви и се доволно облечени за да се спарат со омилените фустани. Лесно, удобно и разноврсно .. да, ве молам! Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета и тип : 1,75 "Блок-пета. Затворање : Стилот на лизгање. Удобност Карактеристики : Пунични табани. Women'sенски faux Raffia Block Heel Slide Slide од Мелроус Авенија Лос Анџелес.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Индустриски студенти уживаат во релаксирачка када од када, сина зеленило, шарена позадина, 10, дизајн од Ени Лапоинт

Колку повеќе, толку подобро, нели? Нашите мулти делови за wallидни уметности се гордо Сите наши wallидни пла�

DEN 1.33