• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „Портланд Орегон Скајлин ВБ-1“ платно уметност од Марлен Вотсон, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност „Портланд Орегон Скајлин ВБ-1“ платно уметност од Марлен Вотсон, бел мат, црна рамка

DEN 383.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејзаж-апестит : Современа трговска марка ликовна уметност „Портланд Орегон Скајлин WB-1“ платно уметност од Марлен Вотсон, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Марлен Вотсон. Тема : Пејзаж. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, бела матка, акрилик. Ова подготвено да се обеси, измешано врамено уметничко дело има разнобојна слика на Портланд, Орегон Скајлин. Печатење на giclee под акрилик во црна рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кардиган Џемпери За Жени, Лесен Копче Надолу Краток Долг Ракав Мека Плетена Отворена Предна Тенка Надворешна Облека

Женскиот ЏЕМПЕР ПОРОПЛ е класичен стил кој изгледа лежерно и забавно за многу прилики, како што се : акти

DEN 561.60

fvwitlyh Racerback Резервоарот Блузи ЗА ЖЕНИ НОВИ Жени V Вратот Резервоарот Блузи Вратоврска Боја Без Ракави Основни Врвови

Атлетика Опремена Блуза За Денот На Независноста На Жените Основна Оп Блуза Победи Продажба На Женска О

DEN 1.00

Fpqtro Жените Ноќта На Вештерките Пижами Плус Големина Дозвола Под Жени Чипка Без Грб Боја Крстот Намалување Шупливи Пижами

Женска Чипка Без Грб Боја Вкрстено Сечење Шупливи Пижами Сетноте : 1 Ве молиме погледнете ја нашата табе�

DEN 639.84