• Свеж
Ematic MediaBeam MDB мрежа Аудио видео плеер

Ematic MediaBeam MDB мрежа Аудио видео плеер

DEN 639.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Media Beam обезбедува безжична врска од вашиот уред до вашиот телевизор. Закажете ги вашите видеа, музика, слики или документи зачувани на вашиот уред директно на вашиот HDTV. Споделете презентации и изменете ги во реално време. Огледајте го екранот на вашиот уред за да споделите слики, видеа, презентации, уживајте во игри и многу повеќе. (Бара уред за компатибилен Miracast). Користете го вашиот HDTV како втор монитор за вашиот компјутер без проблеми или хаос на дополнителни жици. Текнете скоро за нешто? блокбастери, емитувани телевизори, големи брендови за забава и лажни канали. Филмови, ТВ -емисии, спортови во живо, вести и музика. Испратете содржина на вашиот телевизор додека го ослободувате вашиот уред за други задачи. Направете прибелешки во живо на презентации и слики. Користете го вашиот уред како контролер додека уживате во омилените мобилни игри на вашиот HDTV. Компатибилен со Android, i OS, Mac и Windows. Работи со i Phone, i Pad, Samsung Galaxy уреди и многу повеќе. Добијте голема моќност за стриминг во преносен, лесен за употреба уред. Зрачете ја вашата содржина : Зрашете ја омилената музика преку Интернет, видеа и забава директно до вашиот HDTV . приказ во живо на фотографии : фотографирајте ги и зрачете ги директно до вашиот HDTV. Забележете на ТВ користејќи го вашиот уред за екран на допир . далечински бесплатен : зрак вашата омилена онлајн музика, видеа и забава директно до вашиот HDTV . Универзален : Компатибилен со Android, IOS, OS X и Windows. Втор монитор : Користете го вашиот HDTV како безжичен втор монитор за вашиот компјутер. Искуство за игри : Користете го вашиот уред како контролер додека уживате во омилените мобилни игри на вашиот HDTV.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Miabella Women 7- Carat T.G.W. Овална лондонска сина топаз и бела топаз и дијамант акцент Стерлинг сребрен ореол прстен

Погледнете го остриот додека го донирате овој ласкав миабела ореол прстен Изработено во бујно сребро с�

DEN 2.33

Sumn Industries пар шишиња со шампањски шишиња Аранжман за алкохол пијалок графички уметност сива врамена уметничка печатена

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1.33

Дизајн на Мајкл Грејвс Оз Високо боросиликат стакло квадратен сад за складирање на храна со индиго гумен заптивка

Чист заштеда на живот кога станува збор за правење оброци за работната недела и складирање на леви прен�

DEN 639.84

Tuphely Industries цвета розови цвеќиња Womanена Минимална преглед на преглед на wallидна уметност, 30, дизајн од Рос Русева

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 337.76

Добредојдовте есен сезонски цути за празник графички уметност џет црно врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 430.24