• Свеж
Tuphely Industries цвета розови цвеќиња Womanена Минимална преглед на преглед на wallидна уметност, 30, дизајн од Рос Русева

Tuphely Industries цвета розови цвеќиња Womanена Минимална преглед на преглед на wallидна уметност, 30, дизајн од Рос Русева

DEN 337.76

Од стоката
Достапно е за нарачката

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. А . Уметнички дела се однесуваат на : графики; Цветен дизајн; Образец; Растенија; Сликарство; Цвеќе; Цвет ;. Дизајн од Рос Русева.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ipad Air Case, SuprJETech® Ipad Air Slim-Fit Паметен Капак За Apple Ipad Воздушен Модел Ултра Тенок Лесен Држач Со Паметен Капак

Suprjetech ipad air 2 случај е специјално дизајниран За Apple i Pad Air 2 Второ Издание со Технологија За ИДЕНТИФИКАЦИЈА

DEN 1279.84