• Свеж
Чудо нација девојчиња за бебиња и мали деца во целост со трепет ракави, големини - 5t

Чудо нација девојчиња за бебиња и мали деца во целост со трепет ракави, големини - 5t

DEN 127.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Класик оди девојче. Комбинираните комбинезори на Wonder Nation, се карактеризираат со кратки, ракави на рафле за неочекуван пресврт на овој безвременски стил. Изработени во тексас на стрии, за удобно вклопување, овие симпатични комбинезони се нејзиниот нов едно и направен изглед. Едноставно, лизнете ги со мета, некои искористи и таа е подготвена да го потресе денот. Само на. Материјал : 73% памук/22% полиестер/4% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3Т. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Плакета на предните копчиња. Ockебови : Две предни и два задни џебови. Карактеристики : Прилагодливи ленти за рамо со рафли, ракави за треперење; квадратно деколте; валани манжетни; Истегнете тексас ткаенина. Флетер ракави со ракави за девојчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.