• Свеж
Georgeорџ Машка целосна поштенска модна јакна за мода, големини S-3XL

Georgeорџ Машка целосна поштенска модна јакна за мода, големини S-3XL

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лесен, лесен за носење и удобен за донесување на денови. Оваа работна јакна од Кордурој од Georgeорџ ја покриваше ноќните собири за викенди и јасни попладневни денови. Со безбедно затворање на поштенски патенти, оваа машка јакна има две удобни предни џебови за да се издвојат најважните работи. Еластичните манжетни и полите удобно го гушкаат вашето тело за да го држат студот. Само на. Материјал : школка : 100% памук; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Јака : шири јака. Затворање : Затворање на предниот патент. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на Кордурај; Еластични манжетни и полите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Работна Облека Со Кратки Ракави Блуза Графички Отпечатоци Дами Мода В-Вратот Летна Туника Блузи Сина

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 3.00

Екидсбридал Слонова Коска В-Назад Чипка Работ Цвет Девојка Фустани Крштевање Фустани Причест Фустан Помлад Фустан 183

Елегантната карактеристика на елече е изработена од елегантен сатен со работ на чипка Линијата на поло�

DEN 1.00

Дорман 742 - Моќ Прозорец Мотор За Специфични Модели На Форд Линколн Одговара избери: 1997 - ФОРД Ф150, 1997 - Форд Ф250

Прозорец мотор истрошени? Овој мотор за подигнување на прозорецот за напојување е прецизно дизајниран �

DEN 0.67

20-9508-00-Нсф Собранието Фарови Лево Возачот ЛХ Халоген за ЏИП ЧИРОКИ Одговара изберете: ЏИП ЧИРОКИ ТРАИЛХОК

Пакет Вклучуваатстик Собрание На Халогени Фарови Од Левата Страна За Џип Чироки 20142015 Модели х 1итем Опи�

DEN 1599.84

Спортски Трејлер 2. Пакет За Хидратација, Ранец За Пешачење, Бесплатен 2-Литарски Мочен Меур За Хидратација, Црвен

Задоволете ја жедта за авантура со Трејлерот 2.0, ОД ТЕТОН Спорт Овој ранец за хидратација доаѓа со 2Литар

DEN 1.33