• Свеж
Микробраните контејнери за колекција на домови на Никол, рунда, Оз, бело, КТ

Микробраните контејнери за колекција на домови на Никол, рунда, Оз, бело, КТ

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие контејнери за складирање на храна од колекцијата на домови на Никол се дизајнирани за употреба во различни прилики, банкети, вечери, забави, угостителство во резолуција и дома. Тие се отпорни на протекување. Овие контејнери за складирање на бела храна се идеални за закуски што треба да се влеваат или носат во вашиот ручек, чанта или ранец. Искористете ги за да држите мали предмети како што се мониста и мали хардверски парчиња. Можете да ги редите едни на други за да заштедите простор во оставата, чајната кујна. Овој производ доаѓа во 5-точни контејнери од 80 мл. Тие се корисен додаток на кој било дом. Контејнери за складирање на храна за дома, Никол дома, круг, 80 мл, 50-броеви : бела пластика. Може да се чува во ормани. Без BPA-контејнери со тркалезна храна. Може да се користи надвор од кујната за складирање на други најважни работи. Издржлив и безбеден дизајн на деца. 50-броеви по пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Класични Додатоци Монтлејк Фадесафе 4 21 Лесен Јаглен Плоштад Дневна Стол Отворено Седење Перница Со Патент

Создадете оаза на отворено со моден изглед на монтлејк и долготрајни материјали Меката, рендана пена од

DEN 2431.84

Каролини Богатства CK5643PW Мејн Кун Мачка Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16W, разнобојни

Каролини Богатства CK5643 PW1216 Мејн Кун 2 Мачка Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16 W, Раз

DEN 1.67

Раселин 145М-БИС 18 Леано Алуминиумско Тркало, БИС БМФ 5Х100 5Х114. + Одговара изберете: 2012-ХОНДА ГРАЃАНСКИ LX , - ТОЈОТА

БИС БМФ 18Х8 5Х100 / 5Х114, 3 +40мм Раселин 145МБИС 18" Леано Алуминиумско Тркало, БИС БМФ 18Х8 5Х100 / 5Х114, 3 +40мм.Модерен

DEN 5759.68