• Свеж
Модул Кингстон Рам, 4 GB, DDR SDRAM

Модул Кингстон Рам, 4 GB, DDR SDRAM

DEN 1439.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сите модули за меморија на Кингстон мора да извршат правилно за да обезбедат максимални перформанси. Затоа, Кингстон разви индустрија водечки процес на квалитет за да обезбеди дека меморијата на Кингстон обезбедува супериорен квалитет, перформанси и 100% компатибилност со компјутерскиот систем. Модул Кингстон Рам, 4 GB (2 x 2 GB), DDR2 SDRAM RAM модул нуди подобрена меморија со максимална продуктивност. Брзината до 667 MHz со непрекинат сигнал е доволна за непречено да работи со тежок софтвер, додека сурфате на веб со десетици јазичиња отворени. 4 GB меморија непречено извршува сложени апликации и игри. 200-пин-Pin DDR2-667/PC2-5300 Интерфејс Мултиплекси 2-битни податоци од мемориски ќелии и I/O автобуси за да се минимизираат времето на мирување на процесорот и да се подобрат перформансите на вашиот компјутер. 2 x 2 GB модули за брз пристап и пребарување на податоци и информации за да се обезбеди максимална употребливост. 200-пински за оптимални перформанси и максимална сигурност. Поддршка на уредот за лаптоп за вашиот модул RAM меморија за да се овозможи максимална ефикасност и сигурност. Фактор на форма на Sodimm со 200-пинска и 4 GB големина на меморија за засилени перформанси и брзина за да се овозможи максимална употребливост. Необична обработка на сигнал овозможува поголема точност и подобрена изведба на модулот RAM меморија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Xmarks Бебе Деца Девојки Осип Чувар На Долги Ракави Костим За Капење Поштенски Еден Костим За Капење 1-Години Девојки UPF 50+

Спецификација : Материјал : Полиестерген : Бебиња Тип На Шема : Сезона На Печатење : Четири Seasons SizeAgeLength(cm /

DEN 527.84