• Свеж
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 1071.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Удобност како приоритет : Стилскиот дизајн во облик на L создава пријатна и покана простор што промовира удобност и безбедност; Дизајнирано со поддржувачи на засилувачи за кучињата да ги одморат главите за оптимална удобност за лов. Површина за спиење : Одликувајќи се со гушкано мека кадифен врежана лабава крзно главна површина за спиење и дебели меки засилувачи завиткани во велур со лесна нега; И двајцата се нежни на носеви и шепи за засилена удобност и удобност. Лесно на зглобовите : Ортопедската база на гајба со јајца помага во точките на притисок на перница и да се подобри циркулацијата на воздухот, додека зајаците исполнети со пената ги поддржуваат вратот, грбот, колковите и зглобовите; Помага во олеснување на непријатноста и промовирање на почит сон. Детали за производот : Ортопедски кревет за кучиња, сива; Jumbo - 40 "x 32" x 8 "(пена : 4" - површина за спиење : приближно 35 "x 27"). Лесна грижа : капакот на креветот за кучиња е целосно машина што може да се мие и лесно се отстранува со дизајн на два патент што овозможува пристап до базата на пена и засилувачи; За поконкретни упатства за нега, погледнете ја ознаката за обесени и/или етикета за цвест.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.