• Свеж
DesignArt 'Тропски розови акварели лисја на бело i' shabby шик платно wallид уметност печатење

DesignArt 'Тропски розови акварели лисја на бело i' shabby шик платно wallид уметност печатење

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа исклучителна излитена шик платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа heartидна уметност на платно од розово шик е печатено со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Шаби Шик Фармхаус. - Предмет : цветна, куќа. - Боја : розова, бела. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.