• Свеж
Сохом Кармела Тали Шаг Геометриски област килим, слонова коска, 5 '2 круг

Сохом Кармела Тали Шаг Геометриски област килим, слонова коска, 5 '2 круг

DEN 1024.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Трансформирајте ја секоја просторија со колекцијата Carmela Tali Rug од Home Dynamix. Оваа модерна колекција на килим нуди дизајн на дијагонална мрежа во природни нијанси. Машински ткаени полиестерски влакна со високо-ниско куп што обезбедува кадифен површина под нозете. Кратките и изопачени влакна ги минимизираат ефектите од нечистотијата и дамките, што го прави идеален за области со висок сообраќај. Издржлива поддршка за поликотон за долготрајна употреба. Тресете, вакуум и самото место чисто колку што е потребно за да се одржи нејзината убавина. Софистицирана едноставност : Колекцијата на килими „Кармела Тали“ нуди геометриски дизајн во слонова коска и сиви нијанси кои ќе донесат елеганција во која било просторија . Совршена за секоја просторија - со модерен стил во неутрални нијанси, колекцијата „Кармела Тали“ за килим има изглед на резолуција што ќе се модернизира вашиот постоечки декор. Ставете го во вашата дневна соба, трпезарија, спална соба, соба за живеење или домашна канцеларија . мека, луксузна текстура : направена од меки полиестерски влакна - еластичниот и кадифен купол со висок исечен нуди забавна визуелна и мека текстура за вашите голи нозе . Добро изработени и издржливи : ткаени со кратки и изопачени полиестерски влакна го прави овој килим идеален за области со висок сообраќај. Поддршката на јута обезбедува неговата долготрајна форма и убавина . лесно чисто и ниско одржување : Лесно за чистење на полиестер е мало одржување. Едноставно тресете, вакуум и самото место чисто по потреба. Минимален напор за максимална удобност и убавина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хартија И Плик Останете-Рамни Пликови За Пошта Со Кора И Затворање На Заптивки, 6, Бели, Крути Пакети За Испраќачи

Џем Хартија И Плик Белите Рециклирани ФотоПошта се одлични за испраќање и фотографии од 4 х 6 инчи и 6 х 6 и

DEN 31.36

Бакстон Студио Џејкоб Средината На Векот Модерен Орев Браун Заврши Цврсто Дрво Кревет Рамка, Повеќе Големини

Бакстон Студио Јаков Средината На Векот Модерен Орев Браун Заврши Цврсто Дрво Кралот Големина Кревет Р�

DEN 1.33