• Свеж
Ванс Ко.

Ванс Ко.

DEN 559.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Покажана патика од Ванс Ко, Ајдон ќе ги натера оние околу вас да се прашуваат каде ги добивте чевлите. Издржлива веганска кожа спарена со класична структура за затворање на чипка за вашиот секојдневен изглед. Контрастнирањето на врежаните текстури го прекинуваат вашиот класичен традиционален стајлинг, а гумениот ѓон наречен со стапало од пена од 4 мм меморија, обезбедува непоколеблива поддршка. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . случајно. Облечи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Време на празник Прелитни предводени светла за промена на бојата, вештачко новогодишно елка на Кенеди, 7,5 '

Време на одмор Целосната и бујна 7,5 'предосветлена вештачка новогодишна елка на Кенеди е совршен додато�

DEN 0.67