• Свеж
Нанканг НС - 225 35р Ч Гума

Нанканг НС - 225 35р Ч Гума

DEN 5013.92

Од стоката
Достапно е за нарачката

НС-20 Од Нанканг е идеален за спортски купеа и апликации со голема брзина. Дизајнот со едно градежно средно ребро ја зголемува стабилноста низ гумата што помага во подобро ракување и помазни агли. Заоблените агли го зголемуваат целокупниот животен век на гумата и придонесуваат за одзив на возилото. Специјално дизајнираната конструкција користи компјутерски генерирана анализа на шарите за да ги намали повратните информации од патот. Модернизираните жлебови постигнуваат максимален стисок со ограничено потпевнување на патот. НС-20 е дизајниран да ги подобри перформансите без да ја жртвува брзината. Нанканг нс - 20 П225/35Р18 87Х гума за сите сезони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33