• Свеж
Флеш Мебел Херкулес Медисон Серија Ретро Сина Кожа Мека Тафтувана Дневна Стол

Флеш Мебел Херкулес Медисон Серија Ретро Сина Кожа Мека Тафтувана Дневна Стол

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Трансформирајте го вашиот простор и дајте им на посетителите на вашиот дом или бизнис нешто визуелно стимулирачко со овој уникатен стол за одмор. Овој разноврсен стол може да се пофали со интегрирана рамка која не само што делува како акцентно парче, туку има и коси раце. Тафтуваниот грб и седиштето направени во сина Кожамек Тапацир дајте му на ова парче ретро изглед што ќе го забележат вашите клиенти и гости. Кожата е кожа и полиуретан за дополнителна мекост и издржливост. Поставете тренд со овој пријатен стол за одмор кој ќе биде исто толку зачудувачки во вашиот дом како и столот за акцент како што е во вашата област за прием. Стол За Гости Во Преоден Стил. Ретро Сина Кожамек Тапацир. Накосени Раце. Тафтуван Грб и Седиште. Фиксни Перници За Грбот и Седиштата. Пена Исполнети Перници СО Кал 117 Огноотпорни Пена. 1 " Квадратна Тубуларна Рамка. Црна Завршна Рамка Обложена Со Прав. Кат Заштитник Пластични Лизгалки. Кожата е кожа и полиуретан за дополнителна Мекост и Издржливост.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.