• Свеж
Asonејсон Максвел женски плус големина јакна со карирана кошула

Asonејсон Максвел женски плус големина јакна со карирана кошула

DEN 639.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Палтото со карирана волна од волна, е најдобриот капут досега! Не само што волна од факс ве одржува топло, туку ќе бидете и најстариот стилски човек! Карираната е нетурална, така што можете да ја спарите со какви било дното на обувки. Појасниот појас е толку ласкав. Плус додава малку повеќе стил на ова палто. Овој капут е мора да има надворешна облека есенцијална! карирана. Врзаниот појас. јака. Затворање на копчињата. Волна волна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.