• Свеж
Garanimals бебе девојки со кратки ракави графички каросерии, големини со месеци - месеци

Garanimals бебе девојки со кратки ракави графички каросерии, големини со месеци - месеци

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Здраво симпатична. Оваа каросерија од Garanimals го одржува својот стил на точка со асортиман за печатење и забавен графички предниот текст. Опкружувајќи ја во тотална удобност, ќе ја сакате меката конструкција на памук и мешавината, соодветна начин што ја спарува со своите други фаворити на Гаранималс од шорцеви до хеланки. Совршено за целото сезонско носење, само лизгајте го под симпатична кошула со предното копче кога има студ во воздухот. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40%. Полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Полу-опремени. Деколте : Екипаж со ребрести со прицврстувачи на рамото за лесно вклучување и исклучување. Затворање : Стилот на пуловер со затворање на дното за брзо промени. Ракави : кратки ракави на капа. Ockебови : Ништо. Карактеристики : предна графика; ребрести текстура. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Графички каросерија за кратки ракави за девојчиња од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жени Макси Миди Фустан Плус Големина Дами Секојдневен Обичен Фустан До Колена Со Голема Големина Розова Л

Детали : * Големина На Ознака : L3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со голем�

DEN 556.80

oneOone Памук Свила Розова Ткаенина Цветни Шиење Ткаенина Од Дворот Печатени Сам Облека Шиење Материјали Широк

✤ Памучната Свила е мешавина од двете влакна, лесен, свилен и удобен ткаење, свилената памучна ткаенина

DEN 2.33

Гроздобер Алкохол Етикети Бело Модерно Дрво Рамка Музеј Уметност Печати Насловен - Кралскиот Грб Бренд Виски

Етикетите За Гроздобер Алкохол претставуваат прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од

DEN 399.84

екипвз Машки Спортски Панталони Машки Џогери Спортски Панталони Тенок Фит Тренингот Панталони Жолта, Л

Печатени Панталони и Модни Машки Стапала Лабави Лежерни Удобни Панталони За Чипка Харлан Машки Лежерни

DEN 479.84