• Свеж
Карат Т.В. Дијамант 10kt прстен за годишнината од вечноста на вечноста

Карат Т.В. Дијамант 10kt прстен за годишнината од вечноста на вечноста

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нека овој исклучителен класичен прстен за годишнината од вечноста на Миабела Дијамант ја симболизира вашата вечна убов. Изработено во бујно бело злато, овој пријатен прстен има вкупно 25 ледени бели дијаманти со патеки, поставени со отворено (G-H, I1-I2) кои треперливи по групата. Овој неверојатен прстен е засилен со високо-поли-финиш.Миабела накит : Совршено парче накит е специјално и зачудувачки, ве придружува за живот. Со над 30 години искуство во создавање на убав накит, Миабела го има она што го барате за да обележите посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит. Lifeивотот е симфонија, слави го! Миабела 1/5 Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато вечноста на вечноста прстен : Изработен во 10kt бело злато/5 ct. T.W.Diamond Color : G-HDIAMOND CLARY : I1-I2 HIGH POLIRELELEREN за дијаманти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства JMK1041JMAT Едрилица Синди Сју Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 36 l x

Каролини Богатства JMK1041 JMAT Едрилица Синди Сју Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 D

DEN 319.84

Костина, Мирчеа Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Клукајдрвец Со Купишта

Костина, Мирчеа 15х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловКлукајдр�

DEN 2.00

Папаба Птица Играчка, Миленичиња Птица Папагал Бел Топка Када Фидер Виси Кафез Замав Залак Џвакање Играчка

Ве молиме љубезно забележав дека Оваа ставка Ја продава Тексас Од пазарот На Џојбај спецификации : тадо�

DEN 479.84

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 30 Високо Без Грб Потресени Зелено-Сини Метал Затворен-Отворен Барстол

Украсете која било област во вашето живеалиште или комерцијална установа со оваа мултифункционална ме�

DEN 2.33

Корбин, Делфин Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Мат Музејско Уметничко Печатење Со Наслов-Спокојство ВТОРИ

Делфин Корбин претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 26х26 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирањ

DEN 0.67