• Свеж
ОК Овес млеко Оригинално незагадено 33.8oz

ОК Овес млеко Оригинално незагадено 33.8oz

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Окато млеко од овес нуди совршен спој на вкус и здравство. Со својот оригинален незасладен вкус, овој картон 33,8oz од овес млеко е вкусна алтернатива без млечни производи што може да се ужива во разни рецепти или самостојно. Откријте го прекрасниот вкус и здравствените придобивки од оригиналното незасладено млеко Ока. Направено од премиум овес, овој картон 33.8oz од овес млеко обезбедува кремаста и задоволувачка алтернатива без млечни производи. Уживајте во вашите омилени рецепти, житарки или едноставно како освежувачки пијалок. Ока млекото е направено со грижа да понуди мазна и кадифена текстура, обезбедувајќи прекрасно искуство за пиење. Со својата незасладена формула, можете да ги вкусите природните вкусови на овесот без додадени шеќери. Тоа е совршен избор за оние што бараат да го намалат внесот на шеќер или кои претпочитаат повеќе неутрален вкус. Не само што е овес млекото вкус одлично, но исто така спакува и нутриционистички удар. Тоа е богат извор на основни хранливи материи како калциум, витамин Д и влакна. Плус, тоа е природно малку маснотии и без холестерол, што го прави здрав додаток на вашата дневна рутина. Уживајте во разноврсноста на млекото Ока овес во вашето утринско кафе, пијалаци, печење или едноставно како освежувачка чаша млеко. Тоа е опција заснована на растенија што можат да ја уживаат поединци со диетални ограничувања или оние кои бараат одржлива и без суровост. Со својот удобен картон 33.8oz, можете лесно да го вметнете ова млеко од овес во вашата дневна рутина и да уживате во кремастата добрина секогаш кога сакате. - ОК Овес млеко оригинал- 33.8oz картон- незасладена и кремаста хранлива алтернатива за млечни производи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женска Машина И Бак Морнарица Diamзона Дијамантбекс Американа Лого Мисија Риџ Репрезент Еко Изолирани Полн Патент Пуфер

Дон вашите ѕвезди и ленти кога ќе се упатат кон дијамант со Оваа Americзона Дијамантбекс Американа Лого Ми�

DEN 1.67

QuickSteer ES2150RL Управувач за управување со врзана врата се вклопува Изберете: 1982- Форд Мустанг, 1982 година- Форд Тандерберд

Делови за шасии за Quicksteer се дизајнирани и тестирани за да го вратат управувачот и ракувањето со нивните

DEN 1904.96