• Свеж
Вирџинија Техника трошка гумена врата од врата

Вирџинија Техника трошка гумена врата од врата

DEN 223.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бидете сигурни да ги пречекате и да ги леле вашите гости со прикажување на вашиот вистински тим Спарт со официјално лиценцираната матна гумена врата. Со вистински тимски бои и влакнеста површина што изгледа како кадифе, гумената врата ќе ги привлече сите очи додека влегуваат во вашиот дом. Направено со тешка гумена конструкција Гумената врата ќе издржи какви било временски услови, но лесно се чисти со зафаќање или прскање надолу со вода. 3 D обликуваната лента за добредојде и површината на влакната е одлична за отстранување на нечистотија и кал од чевли, осигурувајќи се дека не влегува нечистотија во домот. Вирџинија Техника трошка гумена врата од врата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.