• Свеж
Овошје на разбојниот маж со долги ракави микрофлеици врвот и фланел писама пантолона

Овошје на разбојниот маж со долги ракави микрофлеици врвот и фланел писама пантолона

DEN 313.44

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добијте двојно удобност со овој плод на разбојниот машки микрофлејк со долг ракав и сет на панталони за спиење. Тоа е совршено дуо за лежење, релаксирање или спиење. Кога ќе се лизнете на овој врв на микрофлејот и фланел за спиење, поставен од овошје на разбојот, ќе бидете подготвени да се развивате во стил. Панталоните за дневникот нудат исклучителна мекост и удобност со нивната конструкција на микрофлече, а врвот има опуштено пространо вклопување што го прави совршен натпревар. Панталоните за спиење на фланелот имаат покриена еластична лента за половината со кабел за влечење што обезбедува идеално вклопување во престој, пространа сечење со широко нозе, што ви овозможува да се опуштите во извонредна удобност без никакви ограничувања, преклопна мува со едно копче и страна џебови за цвест за дополнителна погодност. Врвот има традиционална јака на вратот на екипажот, кратки ракави и етикета без ознака за дополнителна удобност. Меко, топло и удобно ќе сакате да се складира на овој плод на мажот за кратки ракави за кратки ракави на вратот на вратот на вратот и сет на панталони за спиење. Фланел Пант : 60% памук 40% полиестер. Врвот на екипажот на микрофлејот со долг ракав : 100% полиестер. Сетот за пижами вклучува фланел пантолони и совпаѓање на микрофлејот. Експекциски мек микрофлецен на врвот. Relazed Fighy Fit. Покриена еластична лента за половината. Кабел за влечење за идеално вклопување во престој. Пространа широка панталона за нозе без ограничувања. Преклопете го копчето за летање. Две странични џебови за цвест за дополнително убедување. Мека, топло и удобно. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства ЦК4387ВАЛВ Жолта Лабораторија Зелени Цвеќиња МЕТАЛНИ Ѕидни УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12Х12, разнобојни

Каролини Богатства ЦК4387ВАЛВ Жолта Лабораторија Зелени Цвеќиња МЕТАЛНИ Ѕидни УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12Х12,

DEN 3.33

Цртан филм iPhone Pro Ma Заштитен Паметен Капак, Iphone Случаи Плус, iphone случај симпатична Отпорна На Абење Случај За Iphone

[Сеопфатна заштита] оваа флексибилна футрола за телефон има 4 агли за амортизирање за да се намали влија�

DEN 0.33

Способен Стол За Акцент, Бела Ткаенина И Еспресо-Боја: Бела Ткаенина И Еспресо,Количина: 1, Стил: Преодна Современа

Способниот стол за акцент се одликува со современ стил, обложена перница за грб и седиште со шема на цве�

DEN 0.33