• Свеж
Активна худи без ракави на жените - врвот на пулвер за мрежи

Активна худи без ракави на жените - врвот на пулвер за мрежи

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со секое парче спортска облека што ја дизајнираме, вие сте вистинската инспирација. Во Авиа, ние се стремиме да создадеме облека за да го воздигне современиот спортист. Оваа дама за перформанси без ракави е совршен разноврсен врв за да го додадете во вашата гардероба за атлетизирање. Доволно функционално за да носите трчање и доволно модерно за да се земат за бранч. Направено со мека ткаенина со лесна маичка, фитнес џемперот има вметнувања за ладење и задебелување на Racerback. Високата ниска хемлина создава шик женствена силуета. Врвот со качулка е идеално парче за слоеви за да го фрлите вашиот омилен спортски градник пред или откако ќе ја погодите салата. Продолжете да се притискате со Avia Activewear. Без разлика дали ги извршувате најтешките или само водите некои работи, горниот дел од активната облека обезбедува допир на мода, додека сè уште сте доволно функционални за интензивна физичка активност. Вметнувањата во мрежата на половината обезбедуваат дополнителна вентилација, ве одржуваат поладни, подолго. Pullover има шик со висока ниска хемлин која нуди дополнително покритие за време на вежбањето. Идеално парче за положување за да го фрлите над вашиот резервоар или мета за студено утринско џогирање. Безбедниот аспиратор за влечење ви овозможува да го прилагодите парчето за да одговараат на вашите потреби. Направено од мешавина од ткаенини од полиестер, рајон и спандекс, атлетскиот џемпер е доволно мек и издржлив за сезоните на употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.