• Свеж
Topенски песочен врв на врвот

Topенски песочен врв на врвот

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Останете стилски оваа пролет со овој женски песочен рафле од врвот од време и вистинито. Одликувајќи се со збир на растителни ракави на рафли и заоблено деколте, овој флерт врв е совршен додаток на вашата гардероба со топло време. Направено од лесна и дише плетена ткаенина со делот со навестување, ќе ве одржува пријатно од ден на ноќ и ќе се олади кога температурите почнуваат да растат. Опуштеното вклопување на каросеријата создава силуета што тече што може да ги ласкави местата на половината и стомакот, додека должината на туниката го комплетира изгледот. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. ВРЕМЕ И ТРУ СОСТОЈБА РУФЛЕ ГОДИНА : 95% полиестер, 5% спандекс. Women'sенски врвен врв. Фабрична измислица во Jerseyерси. Заоблено деколте. Ракави на лактот со должина на лактот. Должина на туника. Опуштено вклопување. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства SS8169PW Бразилски Мастиф Фила Бразилеиро Ткаенина Декоративна Перница, 14hx14w, разнобојни

Каролини Богатства SS8169 PW1414 Бразилски Мастиф / Фила Бразилеиро Ткаенина Декоративна Перница, 14hx14w, Разн�

DEN 3.33