• Свеж
Комплет за изработка на накит на Laurdiy, нараквици, сини и виолетови мониста, 300+

Комплет за изработка на накит на Laurdiy, нараквици, сини и виолетови мониста, 300+

DEN 208.80

Од стоката
Достапно е за нарачката

Комплет за изработка на накит Laurdiy, 10 нараквици, сини и виолетови мониста. Бидете нараквица за истегнување што ја прави кралицата или кралот со овој комплет за накит на Laurdiy DIY. Овој комплет вклучува 3 проекти со лесни за следење. Овој комплет вклучува мониста од кул блуз и пурпури, акценти и привлечност. Колку совршен подарок за прилично мал лар! Секој голем комплет Laurdiy вклучува 1 колекционерска нараквица Laurdiy. Соберете ги сите! Братучед DIY нараквици. Вклучува 3 проекти со упатства за лесно следење. Направете 10 уникатни нараквици за истегнување!. Вклучува 1 завршена колекционерска нараквица и официјално лиценцирани ознаки на Лауриј. Персонализирајте ги проектите за изработка на накит со кабел за истегнување со уникатни мониста и привлечност. Овој комплет вклучува мониста од кул блуз и пурпури, акценти и привлечност. Каков совршен подарок за прилично мал лар!. 300+ парчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.