• Свеж
Девојки од Jordордаче Супер слаби фармерки со висок пораст, големини 5- & тенок

Девојки од Jordордаче Супер слаби фармерки со висок пораст, големини 5- & тенок

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Омилените мама прават кам -бек. Вашето мало девојче може да тренд десно со враќање - високи фармерки од Jordордаче. Детенот на стрии нуди удобно вклопување кога е во движење и совршено се спарува со омилениот врв и патики. Висок пораст; Супер слаба нога. Затворање на летање на копчето. Предни и задни џебови. Јамки на појас. Истегнете тексас. 72% памук/27% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Високи слаби фармерки на девојчињата од Jordордаче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Бриџхемптон Сина Метална Шевролет Корвета

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 1119.84

Васери Бебе Девојки Летни Тимови 1t 2T 3T 4T Мали Девојчиња Облека Без Ракави Екипажот Вратот Копчето Надолу Возбуда Блузи +

2 ПАРЧИЊА Бебе Девојки Летни Тимови, Без Ракави Екипажот Вратот Копчето Надолу Возбуда Блузи + Шорцеви В�

DEN 2.00

Индустриска Масовна Хартија За Завиткување, 1 Пакет, Мат Вар Зелена Обвивка За Подароци, 2082 Година. Квадратни Стапки

Да се најде совршен подарок за таа посебна личност во вашиот живот е доволно тешко без дополнителен стр�

DEN 207.84