• Свеж
Момени Сон Цветни Површина Килим

Момени Сон Цветни Површина Килим

DEN 1678.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Елегантна дамаска, мека геометрија и апстрактни елементи се комбинираат за убава преодна колекција. Сонот е моќен од најмекиот полипропилен и се одликува со техника на капка-бод која додава длабочина и текстура. Машина-заврши. Внатрешен Килим. Произведено Во Турција. Машина Направена. Материјал : 100% Полипропилен. Висина На Купот : 0,37".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.