• Свеж
Калифорнија Чадор Гроув Пазар Олефин Патио Чадор, Повеќе Бои

Калифорнија Чадор Гроув Пазар Олефин Патио Чадор, Повеќе Бои

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Класичен симбол на летна релаксација, Калифорнискиот Чадор 9 стапки. Маренти Олефин Чадор На Пазарот на Дрво ги нуди сите придобивки од традиционалниот чадор на пазарот на дрво. Белег на овој чадор е неговиот прекрасен 100% дрвен столб маренти и ребро систем. Притисни нагоре отворање на крошна. Темно обоената завршница над традиционалното дрво маренти е совршена за трпезарии на отворено и декор покрај базенот и обезбедува долготрајно искуство во сенка погодно за комерцијални поставки. Дарежливата крошна од 9 метри е направена од олефинска ткаенина по ваш избор на достапна боја. Олефинска ткаенина : буџетска опција која не жртвува квалитетни Високо издржливи синтетички влакна кои траат со години Со соодветна грижа Подобра отпорност на избледување од полиестер или памук без трошок на Акрилни Големи 9 стапки.- дијаметар крошна. 8 маренти дрво ребра. Силен и еластичен центар за смола. Трајни 1.5-во. маренти дрво пол. Отпорен На временски Услови Олефин ткаенина чадор. Изберете од достапни бои за сенка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фесфесфес Кландали За Жени Летна Платформа Со Цврста Боја Женски Водоотпорен Држач Клин Сандали Женски Чевли

84 "Нога Широк : 9 Големина : 42 Нога Должина : 26см / 10.7 " ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 7.06 "Нога Широк : 8 сандал�

DEN 1.00

Picture-Tiles.com: Волк Керамички Плочки Ѕид Фреска WAL501235-66XL. 72W 72 H користење 12 12 керамички Плочки - Сатенска Завршница

НАСЛОВ На МУРАЛОТ : Волк Керамички Плочки Ѕид Мурал Кујна Задна Бања ТУШ WAL50123566 XLMURAL ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"H кор�

DEN 1.33

Стандардни Моторни Производи ФЈ Инјектор За Гориво-Мфи-нови Одговара изберете: 2003-ЛИНКОЛН АВИЈАТИЧАР, ФОРД ЕКСПЛОРЕР

Инјектор За Гориво : 0305 Линколн Авијатичар, 0304 Меркур Мародер, 10 Форд Експлорер, 10 Форд Експлорер Спорт Т�

DEN 2.33