• Свеж
Chamaенски плус големина со големина на долги ракави со долги ракави на Chama, проток на блуза, обичен шарен Туника на врвови на Туника

Chamaенски плус големина со големина на долги ракави со долги ракави на Chama, проток на блуза, обичен шарен Туника на врвови

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Носејќи ја оваа долга кошула за ракави од ракав за плус големина жена и разговарајќи со пријателите со шолја кафе или да работите во канцеларијата на вашето секојдневно време . блок во боја на рамената и лентите на ракавите создаваат современ ефект на крпеница во оваа јасна кошула и помага совршено да ги скриете подебелите раце. Карактеристики на проток на хемлин и подолга должина на туника, овој женски врв на туника со плус големина е погоден за спарување со хеланки или вашите фаворити слаби фармерки, создавајќи подобар ефект на слабеење. Пол : жени; Дами; Девојки. Големина : xl, 2xl, 3xl, 4xl. Ткаенина : 95% полиестер, 5% спандекс. Боја : Сина, виолетова, црвена вино. Врат : вратот на екипажот. Должина : Погоди на колк. Fit : Boxy одговара за лесно носење. Карактеристики : Долги ракави на Раглан; Дизајн на крпеница во боја; Подолга должина на туника за хеланки или фармерки. Погодна сезона : пролет, есен, зима. Содржина на пакетот : 1 x Woman Top. Грижа : Рачна / нежна машина миење / не бели. Стилови : плус големина на долга ракав Туника за жени; Женски плус големина во боја блок -обични кошули.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.