• Свеж
Без граници блок во боја на јуниори Хенли

Без граници блок во боја на јуниори Хенли

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Обичен и кул без блок во боја на границите Хенли. Изработено во плетено џемпер од Меланж, овој Хенли има супер-меко чувство и го прави совршен пар на вашите хеланки со полите на кошулата. Материјал : 78% Рејон/19% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Плакета на копчињата однапред; печатење во боја на блок; кошула полите; Меланг џемпер плете. Блок во боја Хенли за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нов КАПА Сертифициран Премија Замена Патнички Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара 2009 - Тојота Корола Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 895.84

Дорман Задна Десна Надворешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Chevrolet Gmc Isuzu, Chrome Одговара изберете: 2002 -

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врат�

DEN 2.33