• Свеж
Инктастик јас сум големата сестра на близнаците. Подарок Бебе Девојка Боди

Инктастик јас сум големата сестра на близнаците. Подарок Бебе Девојка Боди

DEN 255.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Покажете дека сте горда Голема сестра Ползавец За Новороденчиња. Со Ова Јас сум Големата Сестра на близнаци дизајн кој има розови букви и круна со срце и две цвеќиња. Инктастик јас сум големата сестра на близнаците. Бебе Краток Ракав Боди Женски Фудбал Розова И Бела 12 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. розова круна едно парче новороденче ползавец.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.