• Свеж
Уникатни поволни цени, женски плус цветни цвеќиња, линија за летово здолниште за лето лето

Уникатни поволни цени, женски плус цветни цвеќиња, линија за летово здолниште за лето лето

DEN 479.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ова шик здолниште е исечено од мека ткаенина, осигурувајќи се да изгледате ласкаво и се чувствувате удобно во исто време. Ова здолниште со цветни шема, шушкава полите што покажува елегантно и женствено. Совршено облечете висока потпетица за да го покажете вашиот изглед на фигура. Табелата со големина на телото покажува големина на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'3 ", Градите : 42 инчи, половината : 34 1/4 инчи, колк : 48 1/4 инчи, тежина : 188 фунти, моделот носи 1x.measurement (во инчи) меѓународен Големина - Поклоп на половината - Вкупна должина HEM GIRTH1 X - 37 - - 29 3/4 - 90 1/22x -40 1/8 - 30 1/8 - 93 3/43 X - 43 3/4 - 30 1/2 - 97 1/44x - 47 1/4 - 30 7/8 - 100 3/4 Единствени поволни цени Plusенски плус цветни цвеќиња А линиски лето лето миди здолниште црно 3x 100% полиестер. Увезен. Цветен принт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.