• Свеж
Креативно конвертирање на фарма куќа Божиќна хартија 4 8 бродови за салфетки за вечера

Креативно конвертирање на фарма куќа Божиќна хартија 4 8 бродови за салфетки за вечера

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Создадете носталгично чувство кога ја украсувате масата со салфетки за Божиќна вечера. Овие салфетки со 3 парчиња мерат и имаат камион кој носи новогодишна елка со зелена, црвена, црна и бела тема. Овие салфетки за еднократна употреба хартија се координираат со сите материјали за Божиќни забави на фармата. 48 Фарма куќа Божиќна вечера салфетки. Салфетки за еднократна употреба мерат 4 "x 8". Прави поставување лесно и исчистете ветре. Премиум хартија со 3 салфетки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.