• Свеж
Долу играчки - кофа за забава со форма на забава

Долу играчки - кофа за забава со форма на забава

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Долу Детска форма на кофа за забава : Класична играчка за сортирање на облици за мали деца на возраст од 12+ месеци. Поклопете го обликот на обоените блокови со соодветната форма на корпата за формат на формата. Потоа, подигнете го капакот за да ги соберете блоковите за друг обид. Играчката за шарена форма на Sorter вклучува 10 забавни форми во смели бои Децата сакаат! Оваа развојна играчка промовира вештини за препознавање на боја и форма и решавање на проблеми. И, играчката за учење практично го намалува времето на екранот со ангажирање на деца. Затоа, одете напред, отворете ја вратата за да се забавувате со Dolu играчки за форма на играчки за забава! • Играчка за учење : Научете бои, форми и концепти како причина и ефект; Подобрете ја координацијата на рачно око и фините моторни вештини. • 10 различни форми кои се лесни за разбирање и држење. • Пријателски за мали раце : Лесно за носење со рачката и лесно се отвора за враќање на формите. • Препорачано за мали деца на возраст од 12+ месеци. • Безбедно и цврсто : Оваа корпа за забавни облици на играчки е направена од силна и издржлива пластика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Акварел Човечки Шеќер Черепи Со Цвеќиња И Пердуви Тепих За Врата Домашен Декор Подна Подлога Подлога За Капење

Големина : 15, 7х23, 6 инчи, 30х18 инчи Висококвалитетна и Удобна површина Внатрешна и надворешна употреба...

DEN 2.33