• Свеж
Мини глувци бебе и мали деца со долги ракави на долги ракави, хеланки на здолништа и скруши, сет на облека, големини 12м-5Т

Мини глувци бебе и мали деца со долги ракави на долги ракави, хеланки на здолништа и скруши, сет на облека, големини 12м-5Т

DEN 303.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Туту симпатична! Сет на облека со четири парчиња на Мини Маус gives дава на нејзината гардероба убава преуредување. Одликувајќи се со врвот, хеланки, здолниште од туту и ​​пиштол за коса, овој сет е многу забавно да се меша и да се совпаѓа или да се носи сите заедно за прекрасен изглед од глава до пети. Лесен стил на влечење значи дека таа ќе биде удобна колку што е симпатична. Материјал : Топ : 60% памук/40% полиестер; Леглави : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс; Здолниште и скруши : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : горе, хеланки, здолниште од туту и ​​пинчова коса. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; стил на пуловер; екипаж; долги ракави со акценти на шутница; графички однапред. Карактеристики на хеланки : тенок вклоп; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; ребрести текстура; печатење на сите; зелена салата раб полите. Карактеристики на здолништето : стајлинг за влечење; Еластична лента за хартија од хартија; преклоп. © Дизни, сите права се задржани. Minnie Mouse Top, хеланки, здолниште и Scrunchie поставени за девојчиња за бебиња и мали деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Авамо Атлетик Дуксер Дуксер За Жени Блок Со Долги Ракави Со Качулка Пуловер Со Целосен Патент Јакна Со Џеб Зелена А 2ХЛ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери, Врвови Со Пуловер Со Качулка со Долги Рака�

DEN 2.00

Кошмарот на Дизни Тим Бартон Пред Божиќ - Да Живее Ѕидниот Постер Од Кралот На Тиквата Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Ова Трендови Меѓународниот Дизни Тим Бартон Кошмарот Пред БожиќДа Живее Ѕидниот Постер Од Кралот На Ти�

DEN 3.33