• Свеж
Најистакнатиот Корзикана Антички сив wallиден кабинет

Најистакнатиот Корзикана Антички сив wallиден кабинет

DEN 407.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Шармантната Корзикана ќе ја направи вашата соба во прав ажурирање на ветре. Корзикана има прекрасни елементи за дизајн, како што се суптилно извајани заоблени врати, украсно обликување, хардвер на црна врата и полица за внатрешни работи за флексибилен простор за складирање. Над стилскиот кабинет, се наоѓа бел стаклестото стаклена мијалник, претскажана за 4in. тапа. Таба се продава одделно. Достапно во бело и античко сиво, оваа комбинација на суета во еврото ќе донесе огромно влијание врз вашата бања. Две врати и две полици што можат да се прилагодат на ентериерот. Овални копчиња во античка црна завршница. Бавно блиску шарки на вратата. Нашите производи од дрво се во согласност со стандардите за воздушни ресурси во Калифорнија (CARB), највисоки стандарди за квалитет на воздухот заснован на здравјето во индустријата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Елита Домашни Производи Хемстиш Конец Брои Цврст Памук 3-Парче Јорган Капак Постави Слонова Коска Кралот Парче

Живописен и мазен, овој комплет постелнина има 100процентна памучна конструкција Со брилијантно сатенск

DEN 2.33

Skyerz Ft Надувување Рекламирање Небото Воздух Кукла Откачен Мавтајќи Рака Мавтајќи Цевка Човек, Нозе, Сина

Со повеќе од 10 години во индустријата за надувување, skyerz® е водечки бренд во производството на рекламни

DEN 3999.84